pretraživanje
upis obrta
stranice korisnika
upute
Filtriranje
Pretraživanje
Vrsta obrta:
Svi obrti
Arhitektonske i inženjerske djelatnosti
Armirač
Autoelektričar
Autolakirer
Autolimar
Automehaničar
Autoprijevoznik
Autoškola
Bravar
Brodski mehaničar
Brusač alata
Čišćenje i pranje
Cvjećar aranžer
Dimnjačar
Djelatnosti pakiranja
Drvogalanterist
Drvotokar
Ekonomist
Elektroinstalater
Elektromehaničar
Elektromonter
Elektroničar mehaničar
Elektrozavarivač
Fasader
Fotograf
Frizer
Galanterist
Galvanizer
Geodeta
Gimnazijalac
Glazbalar za gudačka glazbala
Glazbalar za trzalačka glazbala
Građevinski staklar
Graditelj drvenih brodova
Graditelj orgulja
Grafičar
Graver - pečatorezac
Hotelijer - ugostitelj
Hotelijersko-turistički tehničar
Informatičar
Instalater grijanja i klimatizacije
Izdavaštvo
Iznajmljivanja
Izolater
Kemijski čistač
Keramičar
Klesar
Klobučar
Knjigovođa
Kotlar
Kovač
kovinotokar
Kozmetičar
Krojač
Krojač muške odjeće
Krojač ženske odjeće
Krovopokrivač
Krznar
Kuhar
Limar
Ljevač
Maser
Medičar
Mehaničar poljoprivredne mehanizacije
Mehaničar za bicikle
Mesar
Mlinar
Mljekar
Morski ribar
Natkonobar
Obrazovanje odraslih
Obućar
Očni optičar
Ortopedski obućar
Ostale uslužne djelatnosti
Papirna konfekcija
Parketar
Pećar
Pečenjar
Pediker
Pekar
Peradarstvo
Pismoslikar
Plinoinstalater
Podopolagač
Pomoćni prodavač
Poslovanje nekretninama
Poslužitelj jela i pića
Posredovanje
Postolar
Precizni mehaničar
Priprematelj bureka i pizza
Priprematelj jednostavnih jela i slastica
Prodavač
Programer
Proizvodnja
Proizvodnja nakita
Proizvodnja voća i povrća
Prozvodnja žbuka
Pržionica kave
Puškar
Radio i TV mehaničar
Ratarstvo
Reklama i propaganda
roletar
Rudar površinskog kopa
Rudarski tehničar
Serviser
Serviser računala
Serviser vozila
Slastičar
Slatkovodni ribar
Snimanje kamerom
Soboslikar
Soboslikar ličilac
Specijalni obrti
Staklar
Stočar
Stolar
Strojobravar
Šumarske usluge
Taksist
Tapetar
Tehničar
Telekomunikacije
Teracer
Tesar
Tokar
Trgovac
Turizam i rekreacija
Ugostitelj
Uljar
Umjetničko stvaralaštvo
Urar
Usluge
Usluge građevinske mehanizacije
Užar
Uzgajivač morskih riba i školjaka
Uzgajivač slatkovodne ribe
Veterinar
Vodoinstalater
Vrtlar
Vulkanizer
Zastupanja
Zavarivač plinom
Završni radovi u graditeljstvu
Zidar
Zlatar
Županija:
Sve županije
Zagrebačka
Krapinsko-zagorska
Sisačko-moslavačka
Karlovačka
Varaždinska
Koprivničko-križevačka
Bjelovarsko-bilogorska
Primorsko-goranska
Ličko-senjska
Virovitičko-podravska
Požeško-slavonska
Brodsko-posavska
Zadarska
Osječko-baranjska
Šibensko-kninska
Vukovarsko-srijemska
Splitsko-dalmatinska
Istarska
Dubrovačko-neretvanska
Međimurska
Grad Zagreb
Naziv obrta:
Grad/općina:
Djelatnost:
Stranica:
<<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
>>
Naziv obrta
Vrsta obrta
Vlasnik
Mjesto
Grad/općina
Županija
METALOPLASTIKA obrt za preradu i plastificiranje metala
Strojobravar
Krulić Damir
Križevci
Križevci
Koprivničko-križevačka
STROJOBRAVARIJA
Strojobravar
Bregović Marijan
Križevci
Križevci
Koprivničko-križevačka
STROJOBRAVARSKA RADIONICA
Strojobravar
Katana Zlatko
Kalnik
Kalnik
Koprivničko-križevačka
Strojobravarija MIB
Strojobravar
Čupen Mirko
Kloštar Podravski
Kloštar Podravski
Koprivničko-križevačka
Samostalna strojobravarska radnja
Strojobravar
Ivandija Ivan
Đurđevac
Đurđevac
Koprivničko-križevačka
STROJOBRAVARIJA
Strojobravar
Meštrović Ivan
Donja Brckovčina
Križevci
Koprivničko-križevačka
Strojobravar Pavlović Ivan
Strojobravar
Pavlović Ivan
Ferdinandovac
Ferdinandovac
Koprivničko-križevačka
Strojobravarski obrt TOMJEK
Strojobravar
Tomjek Ivan
Koprivnica
Koprivnica
Koprivničko-križevačka
STROJARSTVO SOKAČ proizvodnja, trgovina i usluge
Strojobravar
Sokač Željko
Koprivnica
Koprivnica
Koprivničko-križevačka
Obrt za uzgoj i iskorištavanje šuma HRAST 2
Šumarske usluge
Čenić Almasa
Grdak
Sokolovac
Koprivničko-križevačka
SIMID pripremanje drva za ogrijev
Šumarske usluge
Martinčić Stjepan
Križevci
Križevci
Koprivničko-križevačka
Usluge u šumarstvu FARMER
Šumarske usluge
Dinhof Tomislav
Koprivnica
Koprivnica
Koprivničko-križevačka
DRVO PROMET obrt za uzgoj iskorištavanje šuma i proizvodnja
Šumarske usluge
Stanković Miloš
Rijeka Kop.
Sokolovac
Koprivničko-križevačka
Izvlačenje drva, uzgoj i iskorištavanje šume
Šumarske usluge
Brozinić Mile
Hampovica
Virje
Koprivničko-križevačka
L&M usluge u šumarstvu
Šumarske usluge
Ključarić Zlatko
Koprivnica
Koprivnica
Koprivničko-križevačka
LELA 2 usluge u šumarstvu i proiz.drvenog ugljena
Šumarske usluge
Krajčinović Predrag
Koprivnica
Koprivnica
Koprivničko-križevačka
BENKO sječa, izrada i prijevoz drvnih sortimenata
Šumarske usluge
Benko Franjo
Ferdinandovac
Ferdinandovac
Koprivničko-križevačka
Usluge u šumarstvu ŠUMOIZRADA
Šumarske usluge
Česi Željan
Koprivnica
Koprivnica
Koprivničko-križevačka
OGRIJEV obrt za izradu ogrijevnog drva
Šumarske usluge
Ostrički Marina
Koprivnica
Koprivnica
Koprivničko-križevačka
SJEČA I IZNOS DRVA
Šumarske usluge
Kovčalija Žarko
Sirova Katalena
Đurđevac
Koprivničko-križevačka
Usluge u šumarstvu
Šumarske usluge
Živković Marijan
Rovištanci
Sokolovac
Koprivničko-križevačka
BELEVINE
Šumarske usluge
Žilić Antun
Čepelovac
Đurđevac
Koprivničko-križevačka
Usluge u šumarstvu SAMARAŠ
Šumarske usluge
Barišić Niko
Sokolovac
Sokolovac
Koprivničko-križevačka
Taxi služba
Taksist
Jug Zlatan
Kunovec Breg
Koprivnica
Koprivničko-križevačka
AUTO-TAXI
Taksist
Potkonjak Milorad
Đurđevac
Đurđevac
Koprivničko-križevačka
TAXI SLUŽBA
Taksist
Hrg Stjepan
Križevci
Križevci
Koprivničko-križevačka
Taxi služba
Taksist
Maljak Damir
Koprivnica
Koprivnica
Koprivničko-križevačka
TAPETARSKO-DEKORATERSKA RADNJA
Tapetar
Ravlić Ivan
Đurđevac
Đurđevac
Koprivničko-križevačka
TAPETAR I DEKORATER
Tapetar
Jambrek Vlado
Đurđevac
Đurđevac
Koprivničko-križevačka
Tapetarski i stolarski obrt HORVAT
Tapetar
Horvat Slavko
Koprivnica
Koprivnica
Koprivničko-križevačka